Кафедра економічної та соціальної географії

Рекомендована фахова література. Членами кафедри написані та видані протягом останніх п’яти років навчальні посібники та підручники з базових нормативних курсів «Географія промислових комплексів», «Регіональна економіка», «Економіка природокористування», «Розміщення продуктивних сил», «Сучасні проблеми регіонального розвитку», «Географія транспорту», «Економічна і соціальна географія України», «Географія світового господарства», «Міжнародна логістика», «Техніко-економічні основи промислового виробництва», «Менеджмент регіонального розвитку», «Географія міст. Геоурбаністика», «Наукові основи суспільно-географічних досліджень промислових агломерацій», «Фактори ризику техногенних надзвичайних ситуацій в Україні», «Регіональна конкурентоспроможність»,  «Актуальні проблеми сталого розвитку» та багато інших.

Відмінники кафедри 2015-2016 навчального року 

І курс
  1. Моцал Тетяна Олександрівна
  2. Хільчевська Анастасія Ростиславівна
ІІ курс
  1. Ганчукова Олександра Володимирівна
  2. Коріненко Вадим Вікторович
  3. Логацька Тетяна Олексіївна
  4. Дмитрук Наталія Олександрівна
  5. Лисак Олена Радомирівна
  6. Островна Ольга Євгеніївна
ІІІ курс
  1. Аннабердієва Марина Рахманбердіївна
  2. Голуб Юлія Михайлівна
  3. Дудін Володимир Сергійович
  4. Лісний Назарій Сергійович
  5. Пльонцак Наталія Володимирівна
IV курс
  1. Соболєв Денис Євгенійович
  2. Телешман ВікторІванович
  3. Тишкевич Богдан Ігорович
  4. Ковальчук Світлана Валеріївна
  5. Мельник Тетяна Вікторівна
V курс (магістр)
  1. Горин Ірина Василівна
  2. Олійник Вікторія Василівна
  3. Схаб Марта Юріївна
  4. Томаш Андрій Сергійович
  5. Живага Анна Юріївна
  6. Паренюк Віктор Анатолійович
  7. Хмельницький Олег Ігорович
VI курс (магістр)
  1. Вардецька Оксана Григорівна
  2. Кокозій Ольга Євгеніївна
  3. Петрик Олена Володимирівна
  4. Самсонюк Катерина Олександрівна
  5. Стеценко ТетянаОлександрівна
  6. Долинська Олеся Олегівна
  7. Полєшко Дмитро Русланович
  8. Терещенко Станіслав Олександрович
  9. Тхоревська Оксана Валеріївна
  10. Ущаповська Анастасія Володимирівна
  11. Філоненко Ольга Юріївна