Міжнародне співробітництво

У січні 2015 р. на географічному факультеті відбувся семінар (для учасників онлайн-курсів) в рамках міжнародного українсько-канадського проекту «Закладення основи інфраструктури просторових даних: забезпечення бази в українському уряді для підтримки стабільного економічного зростання».
Проект здійснюється за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ, торгівлі і розвитку Канади (DFATD, Ottawa, ON, Canada), Ванкуверським острівним університетом, ВОУ (Nanaimo, BC, Canada) та його партнерами в Україні: Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут».
Семінар проводили – професор Ванкуверського острівного університету (Нанаймо, Канада) Майкл Говоров, завідувач лабораторії Світового центру даних к.г.н. Путренко Віктор (НТУУ «КПІ») та завідувач кафедри геодезії та картографії, доктор географічних наук, професор, Даценко Людмила Миколаївна.