ЕРАЗМУС+
Практика організації проекту у Київському національному університеті

Стипендії DAAD для студентів, аспірантів, науковців на 2014/2015 навчальний рік

Київ, 10.09.2013

Шановні пані та панове, Німецька служба академічних обмінів (DAAD) вітає Вас з початком нового навчального року та рада поінформувати Вас про оголошення конкурсу на стипендійні програми DAAD.

Докладну інформацію про програми, а також аплікаційні форми можна також знайти на нашій сторінці в Інтернеті www.daad.org.ua . Хочемо звернути Вашу увагу на те, що заяви на стипендію подаються до Інформаційного центру DAAD у Києві. Документи можна подавати особисто або надсилати поштою.

Ми будемо раді проконсультувати Вас з усіх питань щодо навчання або стажування у Німеччині за телефонами (+38044) 406 82 69, (+38044) 406 85 41 або безпосередньо в нашому Інформаційному центрі.

З найкращими побажаннями,

Флоріан Кюхлер

Керівник Інформаційного центру DAAD у Києві

Tel +380 44 406 85 41

Теl. Contact: Sonja Sakatsch Opening hours: Mo-Fr 11-13h + 14-17h DAAD Deutscher Akademischer Austausch Dienst German Academic Exchange Service

ЄВРОПЕЙСЬКІ ГРАНТИ ДЛЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДНИКІВ

1. СТИПЕНДІЇ МАРІЇ КЮРІ

Стипендії Марії Кюрі для дослідників надаються науковцям з усього світу, що працюють в усіх науково-технічних галузях, з метою популяризації переваг науково-дослідної роботи у Європі. MARIE CURIE

2. ГРАНТИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ДОСЛІДНИЦЬКОЇ РАДИ (ЄДР)

Стартові гранти ЄДР дозволяють - талановитим молодим науковцям з усього світу припинити працювати під наглядом наукового керівника та перетворитися на незалежного керівника проекту на ранньому етапі своєї дослідницької кар'єри. Гранти надаються строком до п'яти років, фінансування може сягати до двох мільйонів євро.

Прогресивні гранти ЄДР заохочують та підтримують інноваційні науково-дослідні проекти, започатковані та здійснювані ведучими науковцями з усього світу. Гранти дозволяють видатним авторитетним вченим в галузі науки, техніки та освіти здійснювати прикордонні дослідження за їх вибором. Гранти надаються строком до п'яти років, фінансування може сягати до 3,5 мільйонів євро.

ЄДР

ПРОГРАМА ІМЕНІ ФУЛБРАЙТА ДЛЯ НАУКОВЦІВ

Програма імені Фулбрайта для науковців

НОВІ КОНКУРСИ НА 2013 РІК

10 липня 2012 року Європейська Комісія опублікувала нові конкурси на 2013 рік за всіма пріоритетними напрямками Сьомої рамкової програми на Порталі для учасників РП7. Нижче знаходиться інформація щодо всіх відкритих наразі конкурсів, в яких представники України можуть брати участь.

Callsukr.pdf

7RP_2012.doc