Білоус Людмила Федорівна

Фізико-географ, геоеколог, доцент кафедри фізичної географії та геоекології, кандидат географічних наук

Народилася в 1973 році в м. Кагарлик, на Київщині. В 1996 р. закінчила з відзнакою географічний факультет Київського державного університету імені Тараса Шевченка, кафедру фізичної географії та геоекології. У 2001 р. захистила кандидатську дисертацію «Ландшафтно-екологічний аналіз агрогеосистем для цілей управління». Працює на кафедрі з 2006 р.

Наукові інтереси: методологічні засади геодосліджень, еніологія ландшафту, ландшафтно-екологічний геоінформаційний аналіз територій, географія біорізноманіття та геоекологічні засади розвитку екомереж. Автор понад 30 наукових праць, у тому числі навчального посібника.
Читає курси: «Біогеографія», «Геофізика ландшафту», «Інформаційні мережі в геоекології».