Діброва Іван Олександрович

Фізико-географ, геоеколог, асистент кафедри фізичної географії та геоекології, кандидат географічних наук

Curriculum vitae

Народився 29 грудня 1982 р. у м. Ніколаєвськ-на-Амурі Хабаровського краю Російської Федерації.

У 2005 р. закінчив географічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У 2005-2008 рр. навчався в аспірантурі при кафедрі фізичної географії та геоекології.

У 2009 р. захистив кандидатську дисертацію «Ідентифікація геосистем берегової зони водосховищ для оптимізації природокористування (на прикладі Київського водосховища)» за спеціальністю 11.00.11 - конструктивна географія і раціональне використання природних ресурсів.

З 2010 р. – асистент кафедри фізичної географії та геоекології.
Наукові інтереси: методично-прикладні дослідження у фізичній географії, геоекології та конструктивній географії, дидактика географії вищої школи.
Читає курси: «Основи екології», «Основи агро- та урбоекології», «Геоекологічне обґрунтування проектів природокористування», «Геоекологія України».

Автор і співавтор понад 30 науково-методичних публікацій, зокрема 3 монографій, 1 підручника, 2 навчальних посібників та методичних розробок.

З 2011 року – керівник ландшафтознавчої практики, яка щорічно проходить при навчальних базах географічного факультету Київського національного університету: поблизу с. Плюти (СОТ «Мрія», Обухівський район Київської області) та поблизу с.Чорна Тиса (навчальна наукова база «Ясіня» , Рахівський район Закарпатської області).