Паламарчук Людмила Василівна

Метеоролог, доцент кафедри метеорології та кліматології,
кандидат географічних наук

Народилася в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

У 1978 р. закінчила географічний факультет Київського університету з відзнакою і отримала спеціальність «географ-метеоролог». Після закінчення університету працювала інженером-бортаерологом у відділі експериментальних досліджень УкрНДІ гідрометеорології у м. Дніпропетровську. У 1979 р. інженер, молодший науковий співробітник (1983 р.), наукового співробітника (1987 р.) відділу фізики хмар та активних впливів УкрНДІ гідрометеорології у м.Києві.

У 1992 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Мезоструктурні особливості атмосферних фронтів та їх систем хмарності над Україною» із спеціальності 11.00.09 - метеорологія, кліматологія, агрометеорологія.

З 1993 р. працює старшим викладачем, доцентом (1996 р.) кафедри географії України та краєзнавства педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (нині Національний педагогічний університет).

З 2000 р. - доцент кафедри метеорології та кліматології географічного факультету Київського національного університету імені Т. Шевченка. Наукові інтереси: вивчення термодінамічних умов формування хмарності та опадів в зонах атмосферних фронтів над Україною; прогнозування сильних опадів і вивчення та оцінка кліматичних ресурсів. Має понад 40 наукових праць.

Читає курси: «Метеорологія та кліматологія», «Метеорологія», «Основи кліматології».