Гетьман Володимир Іванович

Доцент кафедри землезнавства та геоморфології,
кандидат географічних наук

У1975 р. закінчив з відзнакою географічний факультет Київського державного університету імені Т.Г. Шевченка. З 1980 р. по 1997 р. працював на посадах асистента, старшого викладача кафедри фізичної географії природничо-географічного факультету Київського педагогічного інституту ім. О.М.Горького (нині - Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова). З 1998 р. по 2011 р. працював на посаді головного спеціаліста Державної служби заповідної справи Мінприроди.

У 2010 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: “Ландшафтно-рекреаційні ресурси екотуризму Українських Карпат”. З 01.09.2011 р. – доцент кафедри землезнавства та геоморфології географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Науковий доробок: понад 200 наукових і науково-популярних робіт.

Нагороджений Почесною грамотою Міністерства охорони навколишнього природного середовища України.

Викладає курси: «Основи геоморфології», «Геоінформаційні системи і технології», «Географічне моделювання (за професійним спрямуванням)», «Небезпечні природні процеси в довкіллі», «Земельні ресурси світу», «Методологія та організація наукових досліджень з основами інтелектуальної власності», «Охорона та раціональне використання ґрунтового покриву», «Геолого-геоморфологічні пам'ятки України», «Ритміка природних процесів».

Наукові інтереси: заповідна справа, екологія ландшафту, етнологія і ландшафтознавство, історичні реконструкції ландшафтів, геохімія ландшафту, краєзнавство, рекреалогія, екологічний туризм, фізико-географічне районування тощо.