Макаренко Володимир Васильович

кандидат сільськогосподарських наук,
доцент кафедри землезнавства та геоморфології

У 1980 р. закінчив Українську сільськогосподарську академію.

У 1991 р. захистив кандидатську дисертацію “Вплив тривалого застосування добрив на родючість темно-сірого лісового грунту і продуктивність яблуні в зоні північного лісостепу УРСР” .

Працював на виробництві, у Національному аграрному університеті, у системі Української академії аграрних наук.

З 2009 р. – доцент кафедри землезнавства та геоморфології.

Наукові інтереси: агроекологія, грунтознавство, агрохімія, органічне виробництво

Викладає курси: «Ґрунти України», «Ґрунтознавство», «Генезис і морфологія ґрунтів», «Структура ґрунтового покриву», «Моніторинг якості ґрунту та структури ґрунтового покриву», «Антропогенні ґрунти», «Систематика і класифікація ґрунтів», «Меліоративне ґрунтознавство», «Науковий семінар з теоретичного ґрунтознавства»

Автор понад 50 наукових і методичних праць.

Учасник міжнародних конференцій та симпозіумів у Литві, Угорщині, Білорусі, Нагороджений Грамота Президії Національної Академії аграрних наук України (2007).