Глибовець Вікторія Леонідівна

асистент
кафедри економічної та соціальної географії, кандидат географічних наук

Сurriculum vitae

Народилася 5 грудня 1985 р. на Чернігівщині.

У 2008 р. закінчила кафедру країнознавства та міжнародного туризму географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У 2011 р. закінчила аспірантуру на географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, захистивши кандидатську дисертацію на тему «Суспільно-географічні аспекти дослідження міст як центрів туризму (на прикладі Столичного суспільно-географічного району)», і почала працювати асистентом кафедри економічної та соціальної географії.

Викладає курси «Регіональна економічна і соціальна географія», «Інституційні фактори регіонального розвитку», «Територіальна організація суспільства», «Науковий спецсемінар з економічної та соціальної географії» та ін.

Наукові інтереси: розвиток міжнародного туризму, соціальні проблеми, розвиток міст.

Автор та співавтор 36 наукових праць. Є автором монографії «Рекреаційно-туристичні ресурси столиць Європи».

Лауреат Премії імені Тараса Шевченка Київського національного університету імені Тараса Шевченка за наукову працю «Стратегія сталого розвитку туризму Чернігівської області» (2009).

Карпатська практика. Ужгород.

На Дністрі

Карпатська практика. Шлях на Говерлу.

Швейцарські Альпи