Матвієнко Наталія Миколаївна

Соціо-економіко-географ, доцент кафедри країнознавства та туризму,

кандидат географічних наук

Curriculum vitae

Народилася у с. Червона Трибунівка на Вінниччині.

У 1991-1996 рр. навчалася на географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Протягом 1996-1999 рр. навчалася в аспірантурі на кафедрі економічної та соціальної географії.

З листопада 1999 року працювала спеціалістом, з 2006 року завідувачем навчальної лабораторії «Геоінформації та туризму» кафедри країнознавства і туризму.

З 1999 року залучена до навчального процесу на громадських засадах, з 2002 року працює на посаді асистента кафедри країнознавства та туризму.

У 2003 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Методологія індикативного планування регіонального розвитку сільського адміністративного району» зі спеціальності 11.00.02 – економічна та соціальна географія.

Наукові інтереси: управління регіональним розвитком, страхування та правове регулювання в туризмі. Має 30 наукових праць.

Читає курси: «Організація послуг гостинності», «Управління персоналом туристичного підприємства», «Страхування та правове регулювання в туризмі», «Ділове спілкування і протокол», «Туристичне країнознавство», «Комунікації в географічному просторі» та інші.