Мотузенко Олена Олександрівна

Фізико-географ, доцент кафедри географії України,
кандидат географічних наук

Народилась в м. Києві.

Закінчила 1992 р. географічний факультет Київського університету. У Київському університеті працює з 1997 р. на кафедрі географії України, з 2003 р. доцент. Кандидатська дисертація „Дослідження стану Канівської природно-гідротехнічної системи з використанням методів дистанційної індикації (геоекологічний аспект)” (1997).

Фахівець у галузі конструктивної та рекреаційної географії. Сфера наукових досліджень: вивчає питання менеджменту та маркетингу рекреаційної діяльності та туризму в Україні; кроскультурних відносин Україна-Італія. Офіційний представник з 2000 р. в Україні Університету для іноземців м. Сієна (Італія) з питань сертифікації CILS - італійської мови як іноземної. З 2002 директор Центру географічних та культурних досліджень Італії Київського університету, координатор програм міжнародної співпраці університету з ВНЗ Італії. Заступник декана географічного факультету з міжнародних співробітників (2009). Автор 20 наукових праць.

Основні праці: Lingua alla carta: Курс итальянского языка для подготовки к экзамену CILS. Навч.-метод. комплекс. К., 2003. (у співавт.); Італія – регіональний огляд: Навч. посібн. з вивчення італійської мови для студентів природничих факультетів. К., 2003. (у співавт.)

Читає курси: "Фізична географія материків та океанів", "Фізична географія Світового океану", "Дистанційні методи досліджень", "Екологічний туризм", "Туристсько-рекреаційне районування світу".