Гайдай Сергій Вікторович

Асистент, кандидат географічних наук

Curriculum vitae

Народився 01.06.1976 в м. Київ

Закінчив 1998 географічний факультет Київського університету, 2002 аспірантуру Київського університету. 1999-2006 спеціаліст лабораторії інформаційних технологій в географії. З 2007 асистент кафедри географії України Київського університету. Кандидатська дисертація “Геоекологічна оцінка території 30-кілометрової зони Хмельницької АЕС” (2006).

Фахівець у галузі геоекологічної оцінки території, аналізу та оцінки антропогенного впливу на стан геосистем, основ раціонального природокористування, екологічної експертизи та аудиту. Автор 10 наукових праць, 3 винаходів.

Основні праці: Геоекологічна оцінка території 30-кілометрової зони Хмельницької АЕС. К., 2006; Вплив атомних електростанцій на гідрологічні об’єкти. К., 2001; Ecosystems of 30-km zones of Khmelnytsky and Rivne NPP: estimation of migration conditions of the radionuclides and other technical pollutants Equidosimetry (Edited by F. Brechignac and G. Desmet)/LMalysheva, LSorokyna, AGalagan, SGayday, AGrachev, OGodyna, S, SKarbovskaya, RMalenkov, ANosonNetherlands, 2005