Олішевська Юлія Анатоліївна

Кандидат географічних наук, доцент

Народилася: 1979 р., м. Бердичів.

Закінчила географічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2001 р.) . Захистила кандидатську дисертацію на тему: “Методика геоекологічного районування території України” (2005 р.).

Фахівець у галузі фізичної географії та геоекології, краєзнавства та рекреаційної географії. Автор більше 30 наукових праць та навчально-методичних праць.

Основні праці: Монографія „Геоекологічне районування: теоретико-методичний та практичний аспекти”. – К., 2009; Підручник для студентів вузів „Фізична географія материків та океанів”. - Том1. Азія. - К., 2009, (у співавтор.) та Підручник для студентів вузів „Фізична географія материків та океанів” - Том 2. Європа. – К., 2010; (у співавтор). Основи краєзнавства: навчально-методичний посібник. – К., 2011.

Читає курси: "Фізична географія материків та океанів" для студентів спеціальності (туризм, картографія), "Основи краєзнавства", проводить науково-дослідницький практикум для магістрів 1 та 2 року навчання.