Тітова Світлана Вікторівна

Географ-картограф, доцент кафедри геодезії та картографії,
кандидат географічних наук

Curriculum vitae

(08. 09. 1965 р., смт. Десна, Чернігівська обл.)

В 1983 -1988 рр. – студентка кафедри геодезії та картографії географічного факультету Київського Державного Університету ім. Тараса Шевченка.

З 1988 року працювала на посадах інженера, провідного інженера, мол. наук. співроб. Відділення географії інституту геофізики ім. С.І.Субботіна (нині Інститут географії НАН України).

У 1995 р. закінчила аспірантутру без відриву від виробництва Інституту географії НАН України. З 1999 року на викладацькій роботі - працювала на посаді асистента кафедри геодезії та картографії, з 2004 р.- на посаді доцента кафедри геодезії та картографії.

У 2003 р. захистила дисертацію: “Картографічне забезпечення радіоекологічного моніторингу (на прикладі зони аварії на ЧАЕС)” та одержала звання кандидата географічних наук.

Читає курси: “Тематичні карти та картографічний метод дослідження”, “Геоіконіка”, “Землевпрорядкування та кадастр”, “Кадастр”, “Управління земельними ресурсами”, “Оцінка нерухомості”, “Законодавче забезпечення кадастру нерухомості”.

Наукові інтереси
: тематичне та атласне картографування, зокрема у напрямі картографічного забезпечення радіоекологічного моніторингу, а також сучасні формування та перетворення кадастрової справи та проведення земельної реформи в Україні.Автор понад 35 наукових праць, а також 5 науково-методичних розробок.