Полякова Наталія Олександрівна
картограф, доцент кафедри геодезії та картографії,
кандидат географічних наук

Curriculum vitae

Народилась 24 липня 1975 року у м. Києві.

1990 – 1994 рр. студентка Київського топографічного технікуму

1995 – 2001 рр. студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка

2001 – 2005 рр. аспірантка Київського національного університету імені Тараса Шевченка

У 2006 р. захистила кандидатську дисертацію «Картографічне зображення функціонування інтегрованої ГІС для управління експлуатацією міських підземних комунікацій (на прикладі міста Києва)» (науковий керівник проф., д.геогр.н. В.О. Шевченко)

2006 – 2011 рр. молодший науковий співробітник НДС «Картографії та геоінформатики» (та за сумісництвом асистент кафедри геодезії і картографії) географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

З 2011 р. асистент, а з 2015 р. доцент кафедри геодезії і картографії географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Наукові інтереси: принципи побудови картографічної мови.

Брала участь у 16 міжнародних наукових та науково-практичних конференціях. Учасниця ХХІІІ ІСА АСІ у Москві (2007 р.).

Автор та співавтор понад 40 наукових праць, з них: навчальний посібник, 5 навчально-методичних посібників та 2 монографії.

Монографії: «Картографічна інтерпретація деяких особливостей м. Києва» (2007 р., співавтор), «Тлумачний міні-словник. Картосеміотика» (2009 р., співавтор).

Навчальний посібник «Метрологія і стандартизація», (2015 р.).

Методичні посібники: «ГІС, бази даних та цифрова картографія» (2009 р., співавтор), «Топографічні методи в навчальній геологічній практиці» (2009 р., співавтор), «Морські навігаційні карти» (2009 р., співавтор), «Метрологія і стандартизація», (2013 р.), «Навчальна туристична топографо-ресурсна практика» (2013 р.).

Викладає курси: «Топографія», «Топографія з основами геодезії та туристичного орієнтування», «Метрологія і стандартизація» та модульні дисципліни «Картографія» , «Цифрова картографія».