Яценко Ольга Юріївна

асистент кафедри геодезії та картографії

Народилася 6 березня 1973 р. у місті Києві.

В 1995 році отримала вищу освіту на кафедрі геодезії та картографії географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

В 1995-1999 рр. навчалася в аспірантурі кафедри геодезії та картографії без відриву від виробництва.

З 1995 року - інженер, а з 1999 р. - асистент кафедри геодезії та картографії.

Проводить заняття зі спецкурсів “Інформатика з основами програмування”, “Математична обробка результатів вимірів”, “Математична картографія”.

В 2000-2006 роках - проводила навчальну геодезичну практику в м. Богуслав Київської обл. зі студентами 1-го курсу, з 2007 - навчальну топографо-геодезичну практику на базі СОТ “Мрія” в с.Плюти.

Брала участь у створенні картосхем до серії путівників “Заповідними стежками Карпат”, “Заповідними стежками Полісся” та ін. (керівник проекту: Я.Б.Олійник), серії карт до навчальних посібників: “Об'єкти господарської діяльності України” (Я.Б.Олійник, А.В.Степаненко, А.М.Молочко), “Політична географія" (Б.П.Яценко).