Чорноморець Юлія Олександрівна

асистент, кандидат географічних наук

Curriculum vitae

Народилася 14 березня 1979 року у м. Богуслав Київської області.

У 2001 році закінчила географічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю гідрологія та гідроекологія.

Протягом 2001-2004 рр. – аспірант кафедри гідрології та гідроекології Київського національного університету імені Тараса Шевченка
З 2004 р. молодший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії гідроекології та гідрохімії.
У 2007 р. – захистила кандидатську дисертацію «Оцінка циклічності багаторічних коливань стоку річок Українських Карпат» за спеціальністю11.00.07 – гідрологія суші, водні ресурси, гідрохімія (науковий керівник – д.геогр.н., доц. В.В.Гребінь).

З 2007 р. асистент кафедри гідрології та гідроекології.
Читає курси: «Гідрометрія», «Гідрологія України», «Основи системного аналізу в гідрології та гідрохімії».
Наукові інтереси: дослідження багаторічних коливань стоку, його внутрішньорічного розподілу, оцінка зв‘язку стоку води з іншими фізико-географічними характеристиками.

Автор 15 наукових праць.

• Чорноморець Ю.О. Багаторічна динаміка основних елементів водного режиму р. Десна / Ю.О.Чорноморець // Гідрологія, гідрохімія і гідроекологія: Наук. зб. - К.: ВГЛ „Обрії”, 2009.- Т.17.- С. 80-93.
  • Чорноморець Ю.О. Багаторічна динаміка режиму живлення річки Десна /Чорноморець Ю.О., Гребінь В.В. // Гідрологія, гідрохімія і гідроекологія: Наук. зб. - К.: ВГЛ „Обрії”, 2010.- Т.3(20).- С. 59-67.
  • Чорноморець Ю.О. Оцінка часового розподілу стоку води р.Десна за період весняного водопілля/ Чорноморець Ю.О., Лук‘янець О.І.// Гідрологія, гідрохімія і гідроекологія: Наук. зб. - К.: ВГЛ „Обрії”, 2010.- Т.().- С.