Данько Костянтин Юрійович
Кандидат географічних наук

Народився 19 червня 1988 року в смт Нижня Кринка Совєтського району міста Макіївки Донецької області.
Закінчив у 2011 році кафедру гідрології та гідроекології географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка і отримав диплом магістра за спеціальністю «гідрологія та гідрохімія» та здобув кваліфікацію молодшого наукового співробітника (гідрологія суші, водні ресурси, гідрохімія), гідролога, викладача.
У 2008–2009 рр. працював в Українському науково-дослідному гідрометеорологічному інституті на посаді інженера І категорії відділу гідрологічних досліджень. З 2010 р. – працює за сумісництвом у НДС гідроекології і гідрохімії.
По закінченні аспірантури у 2014 р. у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка захистив кандидатську дисертацію «Руслові процеси та гідроморфологічна оцінка екологічного стану рачок басейну Стиру», за спеціальністю 11.00.07 – гідрологія суші, водні ресурси, гідрохімія (науковий керівник – д.геогр. наук., проф. О. Г. Ободовський).
Учасник експедицій досліджень на річках Полісся (басейн р.Прип’ять). Брав участь у польових роботах на річці Трубіж.
Наукові інтереси: дослідження руслових процесів, річкові наноси та методи їх оцінки, гідроекологічні дослідження (гідроморфологічна оцінка водних об’єктів), водне законодавство. Займається проблематикою оцінки умов транспортування наносів.
Автор 16 наукових публікації, з яких 8 статей.
Життєве кредо: не дозволяй іншим перевершити себе на шляху самурая.
Життєві вподобання: спортивний туризм, проблеми терраформації.