Почаєвець Олена Олександрівна

Народилася 18 травня 1989 року в місті Києві.
У 2012 р. закінчила географічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю гідрологія та гідрохімія.
Під час навчання (2010 р.) залучалась до виконання господогірних тематик науково-дослідного сектору гідроекології і гідрохімії географічного факультету
2012-2013 рр. – інженер відділу використання та охорони вод Інституту водних проблем і меліорацій.
З 2013 р. – інженер ІІ категорії науково-дослідного сектору гідроекології і гідрохімії географічного факультету.
Наукові інтереси: руслові процеси, паводковий режим Карпатський річок України, багаторічні коливання річкового стоку, якість поверхневих вод.
Учасниця міжнародних наукових конференцій в сфері гідрології та гідроекології.
Життєві вподобання: подорожі, музика, неформальна освіта в сфері прав людини та протидії проявів різних форм дискримінації.