Порохівник Тетяна Олександр
івна

Народилася 17 січня 1991 року в смт. Ямпіль Сумської області.
У 2014 р. закінчила географічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Гідрологія».
У 2014 р. – вступила до аспірантури кафедри гідрології та гідроекології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
З 2014 р. – інженер науково-дослідного сектору гідроекології і гідрохімії географічного факультету.
Автор 8 наукових робіт. Стипендіат Кабінету Міністрів України у 2010-2011рр., стипендіат програми підтримки талановитої молоді від Губернатора Сумської області в 2006-2007рр.
Наукові інтереси: руслові процеси, динаміка стоку наносів, циклічність  гідрометеорологічних процесів і явищ, міжнародна економіка, світові фінансові ринки.
Життєві вподобання: спортивний туризм, театральне мистецтво, художня  література.