Орещенко Андрій Васильович
кандидат географічних наук

Народився 04.02.1985, в м. Києві, молодший науковий співробітник.

В 2007 р. закінчив кафедру геодезії та картографії КНУ імені Тараса Шевченка.

З 2005 р. працює в Українському державному аерогеодезичному підприємстві на посаді картографа другої категорії. Виконує картографічне забезпечення демаркації державного кордону. Певний час працював у Науково-дослідному інституті геодезії і картографії (картограф, створення умовних позначень для топографічних карт) і Українському науково-дослідному гідрометеорологічному інституті (старший науковий співробітник, розроблення Атласу клімату і водних ресурсів України).

В 2011 р. захистив дисертацію: «Тривимірні реалістичні картографічні моделі: теорія і практика створення». В НДС «Картографії та геоінформатики» працював з 2010 по 2013 рр. Зараз обіймає посаду молодшого наукового співробітника в НДС «Регіональних проблем економіки і геополітики».

Відповідальний секретар видання «Часопис картографії».

Наукові інтереси: нейро-інформаційне програмування (вчення про те, як правильно думати, працювати і навчатись), наноекономіка, інформатика, електроніка, 3D-моделювання.

Автор 35 наукових публікацій, серед яких: «Наукова стаття: особливості викладення матеріалу», 2011; «Актуалізація географічної освіти: управляюча інформація», 2011; «Геоінформаційне 3D-моделювання – новітня технологія географічних досліджень», 2012; Організація роботи над Атласом клімату і водних ресурсів України, 2014; «Створення довідково-аналітичної геоінформаційної системи природних і техногенних надзвичайних ситуацій», 2014.