Москаленко Станіслав Олексійович
кандидат географічних наук, асистент кафедри гідрології та гідроекології

Curriculum vitae

Народився 30.01.85 р в м. Київ.

Закінчив кафедру гідрології та гідроекології географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2007 р. за спеціальністю «гідрологія та гідрохімія».

З 2007 р. по 2010 р. навчався в аспірантурі Українського гідрометеорологічного інституту (УкрГМІ) ДСНС України та НАН України.

Протягом 2010 - 2013 рр. працював на посаді молодшого наукового співробітника відділу гідрологічних досліджень УкрГМІ.

У 2013 р. захистив дисертаційну роботу «Прогнозування дощових паводків на річках правобережжя Прип’яті на основі моделювання процесів їх формування» за спеціальністю 11.00.07 – гідрологія суші, водні ресурси, гідрохімія.

Протягом 2014 - 2015 рр. працював на посаді старшого наукового співробітника відділу гідрологічних досліджень УкрГМІ. З червня 2015 р. по жовтень 2017 р. працював на посаді старшого наукового співробітника відділу розроблення технічних засобів гідрометеорологічних досліджень, метрології і стандартизації УкрГМІ.
З  жовтня 2017 обійняв посаду асистента кафедри гідрології та гідроекології.

Брав участь у розробці наукової тематики пов’язаної з прогнозуванням дощових паводків на річках України, яка виконувалася в УкрГМІ.
Має більше 20 наукових праць у фахових виданнях України, з них 6 – у матеріалах міжнародних конференцій, присвячених проблематиці використання та охорони водних ресурсів у басейні Прип’яті та Дунаю.