Галицька Євгенія Ігорівна

Народилася 28 серпня 1991 року в Житомирській області. З переїздом родини до Києва закінчила Слов’янську гімназію та у вересні 2008 року вступила на денну форму навчання до КНУ імені Тараса Шевченка на кафедру метеорології та кліматології та на заочну форму навчання до НПУ імені М.П. Драгоманова на кафедру англійської філології.
У вересні 2012 року вступила на магістратуру до КНУ імені Тараса Шевченка згаданої вище кафедри. Протягом жовтня 2012 року – березня 2013 року проходила стажування в Лейпцігському університеті,  Німеччина.
У жовтні 2013 року брала участь у міжнародному курсі «Прогноз клімату та моніторинг посух», Пекін, Китай.
Протягом 2 років (2013-2014) працювала синоптиком Українського гідрометеорологічного центру.
Захоплюється спортом, подорожами.