Управління розвитком регіону та міське планування 

 1. Бережний Олександр Едуардович
 2. Дідик Яна Миколаївна
 3. Дімова Олександра Ігорівна
 4. Дубровська Дар’я Ігорівна
 5. Карташова Поліна Ігорівна
 6. Москаленко Микола Олександрович
 7. Нечитайло Поліна Анатоліївна
 8. Сторожик Дарина Максимівна
 9. Шевцов Микита Андрійович
 10. Шкурко Назар Олександрович
 11. Яременко Валентина Сергіївна

Розвиток продуктивних сил та регіональна економіка 

 1. Баришполь Світлана Леонідівна
 2. Вовчок Іван Васильович
 3. Волосюк Дмитро Миколайович
 4. Киба Іван Костянтинович
 5. Матвієнко Віталій Володимирович
 6. Пальчевич Анна Олександрівна
 7. Петренко Ілля Олександрович
 8. Руденко Борис Євгенійович
 9. Чубрей Марія-Анастасія Юріївна
 10. Шваб Георгій Олександрович

Географія рекреації та туризму 

 1. Власенко Владислава Олегівна
 2. Гончар Владислава Вячеславівна
 3. Гордієнко Валерія Миколаївна
 4. Захаров Дмитро Сергійович
 5. Коваль Денис Ярославович
 6. Литвінчук Роман Володимирович
 7. Турчин Юлія Юріївна
 8. Уханський Назарій Сергійович
 9. Фисан Андрій Євгенійович
 10. Шувалова Адріана Андріївна

Географічне країнознавство, політико-географічні та міжнародні дослідження

 1. Давид Михайло Володимирович
 2. Заріцька Діана Андріївна
 3. Качура Анастасія Денисівна
 4. Мартиненко Радмила Сергіївна
 5. Матвієнко Дмитро Ярославович
 6. Омельченко Олександр Віталійович
 7. Роман Валентина Іванівна
 8. Санду Андрій Олександрович
 9. Солодова Олександра Олександрівна
 10. Степанчук Олександр Валерійович
Щиро вітаю доцентку кафедри метеорології та кліматології
Шевченко Ольгу Григорівну із успішним
захистом  дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора географічних наук. Зичу міцного здоров’я,
успішного втілення всіх творчих і наукових задумів,
наснаги у майбутніх наукових пошуках.

Декан.

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації в м. Києві, пов’язаною із підвищенням захворюваності на COVID-19 навчальні заняття для студентів І курсу ОС Бакалавр та І року навчання ОС Магістр з 17 по 30 вересня 2020 року будуть відбуватися в дистанційній формі з використанням засобів дистанційного навчання.
Розпорядження декана №535 див. тут. 

Розклад занять буде розміщено на сайті факультету.

УВАГА!!! В розкладі можливі зміни.

 

Урочистості з нагоди посвячення в студенти географічного факультету відбудуться 17 вересня 2020 року за адресою проспект Глушкова, 2а в наступних аудиторіях:

 1. Аудиторія №102 (1 поверх) – ОП Картографія, ОП Геодезія та землеустрій – початок о 1000.
 2. Аудиторія №106 (1 поверх) – ОП Середня освіта (Географія), ОП Гастрономічний туризм - початок о 1030.
 3. Аудиторія №306 (3 поверх) – ОП Туризм - початок о 1100.
 4. Аудиторія №308 (3 поверх) – ОП Економічна географія - початок о 1130.
 5. Аудиторія №421 (4 поверх) – ОП Урбаністика та міське планування – початок о 1200.
 6. Аудиторія №102 (1 поверх) – ОП Природнича географія, ОП Геоморфологія та природо пізнавальний туризм, ОП Ґрунтознавство, управління земельними ресурсами та територіальне планування - початок о 1230.
 7. Аудиторія №605 (6 поверх) – ОП Метеорологія - початок о 1300.
 8. Аудиторія №510 (5 поверх) – ОП Управління та екологія водних ресурсів – початок о 1330.
 9. Аудиторія №511 (5 поверх) – ОП Транскордонне екологічне співробітництво – початок о 1400.

У зв’язку із складною епідеміологічною ситуацією, пов’язаною із поширенням захворюваності на COVID-19 та з метою забезпечення санітарних норм до участі в урочистих заходах запрошуються лише студенти І курсу. Доступ гостей до приміщень факультету буде обмежено.

Наявність захисних масок у студентів – обов’язкова! Дякуємо за розуміння!

З повагою, деканат

 
 
Документи підписані ЕПЦ на географічний факультет прохання надсилати на пошту:
 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
тел. для довідок  0679266059
 
 
Для тих, хто бажає подавати оригінали документів електронним чином, розроблена відеоінструкція. З інструкцією можна ознайомитись за посиланням.

 
Автор відео: Русінчук Наталя (оператор ІВТ)

До уваги студентів географічного факультету!

Зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію, пов’язану із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 навчання на географічному факультеті у І-му семестрі 2020/2021 н. р. розпочнеться наступним чином:

 • для студентів ІІ- ІV курсів ОС Бакалавр та ІІ року навчання ОС Магістр з 1 по 30 вересня 2020 року всі навчальні заняття проводити в дистанційній формі з використанням платформи дистанційної освіти «КNU Eduсation Online» (за умови повноцінної роботи) та інших онлайн-платформ, зокрема ZOOM, GoogleClassroom, тощо.
 • для студентів І курсу ОС Бакалавр та І року навчання ОС Магістр з 17 вересня по 30 вересня 2020 року навчальні заняття проводити в змішаній формі, а саме лекційні заняття – дистанційно, семінарські і практичні заняття (для груп в яких кількість студентів не перевищує 20 осіб) – в аудиторіях факультету.

У разі покращення епідеміологічної ситуації з 1 жовтня 2020 року і до завершення карантину:

 • навчальний процес для студентів всіх курсів та освітніх рівнів здійснювати у змішаній формі, а саме, лекційні заняття – дистанційно, семінарські і практичні заняття (для груп в яких кількість студентів не перевищує 20 осіб) – в аудиторіях факультету.

Відповідно до затвердженого графіку навчального процесу на 2020/2021 н.р. теоретичне навчання для студентів І курсу ОС Бакалавр та І року навчання ОС Магістр у І семестрі триватиме з 17.09.2020 до 10.12.2020 р. Семестровий контроль – з 11.12.2020 до 24.12.2020 р. Ліквідація академічної заборгованості – з 25 до 31 грудня 2020 р.

Для студентів ІІ- ІV курсів ОС Бакалавр та ІІ року навчання ОС Магістр теоретичне навчання у І семестрі триватиме з 01.09.2020 до 10.12.2020 р. Семестровий контроль – з 11.12.2020 до 24.12.2020 р. Ліквідація академічної заборгованості – з 25 до 31 грудня 2020 р.;

Із розкладом занять Ви можете ознайомитись на сайті факультету у відповідній рубриці. Будьте уважні, у зв’язку із особливостями змішаної форми навчання можливе корегування розкладу. Всі подальші зміни розкладу завчасно будуть оприлюднюватися на сайті факультету та поширюватись через старост груп.

Наказ Ректора № 553-32 від 27.08.2020 р.


Розпорядження декана № 533 від 28.08.2020 р.

Інформацію щодо результатів вступного фахового випробування Ви можете отримати в особистому кабінеті або ж за посиланням https://vstup.edbo.gov.ua/offers/?qualification=2&education-base=620&university-name=041

 

Шановні вступники на ОС Магістр!

Інформацію щодо часу та місця проведення вступного фахового випробування Ви можете отримати в особистому кабінеті або ж за телефоном 521-32-70 (до 1700).

Консультація з вступного фахового випробування на ОНП магістр «Географічне країнознавство та геоглобалістика/Geoglobalistics and Regional Studies” буде проведено он-лайн

21 серпня 2020 о 12:30

Вхід за посиланням

https://us02web.zoom.us/j/87526134247?pwd=MzE5RFg3RGdldEFBUnBUZVJpdTNJQT09

ID:  875 2613 4247

Password: xv4uup

 Прийом і перевірка документів у консультаційному центрі для вступників за спеціальними умовами (квота-1, переведення на вакантні місця державного замовлення, співбесіда в Університеті) у вихідні дні 15 серпня з 9:00 до 14:00 і 16 серпня з 9:00 до 18:00 буде проводитися відділом супроводу вступної кампанії за адресою просп. Глушкова 4Г, корпус факультету радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем.

Попередня реєстрація для перевірки документів вступників проводиться на https://master.knu.ua

Підготовка справи вступника за спеціальними умовами в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та подання запиту до освітнього центру «Крим - Україна», «Донбас - Україна» в цьому році буде здійснюватися он-лайн за посиланням:

https://master.knu.ua

Розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти. Перед Вами важливе завдання -  обрати собі цікаву професію, яка б враховувала сучасні виклики і дозволила після отримання освіти конкурувати на ринку праці. Саме такою є географія, яка у рекомендаціях ЮНЕСКО по освіті у ХХІ столітті названа серед чотирьох пріоритетних загальнолюдських сфер знань, поряд з філософією, історією та іноземними мовами.

Фахівці з географії працюють в різних Міністерствах і відомствах, установах гідрометслужби, геологічних розвідувальних організаціях, у дослідницьких, проектних та бізнесових установах, що займаються геологічною зйомкою четвертинних відкладів, проблемами охорони, менеджменту та моніторингу природного середовища, міжнародного екологічного співробітництва, у структурах державного, регіонального та міського управління, аналітичних центрах, у сфері міського та просторового планування, управління регіональним та місцевим розвитком, аналітиками з питань сталого та безпечного розвитку міст, територіальних громад, ринку житла, міського землекористування, обласних, районних та міських державних адміністраціях, Державній фіскальній службі України, обласних, районних та міських центрах зайнятості, консалтингових компаніях, банках, страхових компаніях, PR-агенціях, туристичних компаніях, компаніях із планування територій (зокрема, Українському державному інституті проектування міст «ДІПРОМІСТО», ТОВ «Укргруппроект», ПАТ «Київпроект»), у комерційних та приватних підприємствах і організаціях, зокрема: Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру, Держземагенстві, Державному космічному агентстві, Топографічній службі Збройних Сил України, ДНВП «Картографія» тощо.
Для здобуття цих перспективних професій географічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує Вас вступати на спеціальності та освітні програми:

 МОН України затвердило дані для вступу:

 1. Максимальні обсяги державного замовлення за ОС Бакалавр на прийом у 2020 році  на географічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Спеціальність

Освітня програма

 

014 Середня освіта (Географія)

Географія

23

193 Геодезія та землеустрій

Геодезія та землеустрій

29

103 Науки про Землю

Управління та екологія водних ресурсів

10

Картографія, географічні інформаційні системи, дистанційне зондування Землі

10

Метеорологія

10

Ґрунтознавство, управління земельними ресурсами та територіальне планування

10

106 Географія

Економічна географія

40

Урбаністика та міське планування

10

Природнича географія

27

Геоморфологія та природопізнавальний туризм

10

Транскордонне екологічне співробітництво

10

242 Туризм

Туризм (денна)

Туризм (заочна)

30

5

Гастрономічний туризм

52. Розподіл державного замовлення за рівнем магістра

Структурний підрозділ

Код спеціальності

Код спеціалізації

Назва спеціальності/спеціалізації

ОНП/ОПП

Розподіл державного замовлення 2020

денна

заочна

Географічний факультет

014

07

Середня освіта (географія)

 Географія

6

-

 

103

 

Науки про Землю

ОНП

9

-

З них:

Картографія та географічні інформаційні системи

4

-

Метеорологія

2

-

Гідрологія

3

-

 

106

 

Географія

ОНП

34

-

З них:

Природнича географія

7

-

Геоморфологія та палеогеографія

5

-

Географія рекреації та туризму

6

-

Економічна та соціальна географія

5

0

Урбаністика та регіональний розвиток

6

-

Географічне країнознавство та геоглобалістика

5

-

193

 

Геодезія та землеустрій

Землеустрій та кадастр

21

0

242

 

Туризм

 Туризм

7

0

Реєстрація на вступні іспити для вступу за ОС Бакалавр вступників, щодо яких застосовуються спеціальні умови для участі у конкурсному відборі на основі повної загальної середньої освіти.

 Період реєстрації 20-31 липня 2020 року.

Форма реєстрації - електронна, в системі Приймальної комісії Київського національного університету імені Тараса Шевченка https://master.knu.ua

Для реєстрації на іспити вступникам, відповідно до Правил прийому, потрібно подати в електронній формі копію документа, що посвідчує особу, копію документа про повну загальну середню освіту або довідку закладу освіти про завершення її здобуття до 10 липня 2020 року, копії документів, що підтверджують право вступника на участь у вступному іспиті, фото 3х4 на документи.

 Під час реєстрації буде можливість обрати конкурсні предмети відповідно до обраних конкурсних пропозицій (додаток 2.4 розділу ІІ Правил прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2020 році.    https://go-gl.com/3YV

З повагою,

Секретаріат Приймальної комісії

 
30 ЧЕРВНЯ – реченець подачі заявок на участь у конкурсному відборі у програмі академічної мобільності (SAM) з можливістю навчатись протягом семестру у Львівському національному університеті імені Івана Франка, який є партнером Київського національного університету імені Тараса Шевченка в реалізації проекту SAM, що фінансується Британською Радою та Європейським Союзом.