Кафедра країнознавства та туризму географічного факультету спільно з громадськими організаціями НОРТ, Tour Info, Всеукраїнською асоціацією гідів за підтримки Управління туризмом КМДА розпочинає проект «Free tour», який притаманний всім значним туристичним центрам світу.

«Free tour» - це безкоштовні пішохідні оглядові екскурсії. В Києві вони будуть проводитись студентами кафедри країнознавства та туризму за програмою навчально-методичної практики з екскурсійної справи.

Кожної суботи і неділі, починаючи з 29 квітня і по 28 травня 2017 р. (включаючи травневі свята і «Євробачення-2017») об 11:00, 13:00 і 15:00 гіди-стажери чекають туристів біля туристичних інформаційних
центрів (ТІЦ) за адресами:
1) вул. Володимирська, 24 біля Софійського собору, щоб провести екскурсію стародавнім Києвом;
2) вул. Лаврська, 27 – ТІЦ біля Києво-Печерської лаври. Екскурсія: давній і сучасний Печерськ;
3) Контрактова пл. 4 – ТІЦ у сквері біля пам’ятника Г. Сковороді. Екскурсія по Подолу.

Тривалість екскурсії – 1 год. 30 хв.

Приходьте! Ми чекаємо на Вас!
Приходьте із друзями і рідними!
Ми допоможемо Вам поновити свої знання про Київ!