У період з 7 по 12 серпня 2017 року на базі Канівського природного заповідника ННЦ «Інститут біології та медицини» під час проходження навчальної практики студентів першого курсу географічного факультету були проведені спільні українсько-польські дослідження гідравлічного режиму та руслових процесів р. Дніпро в нижньому б’єфі Канівської ГЕС.  Від географічного факультету роботи проводили співробітники НДС «Гідроекології і гідрохімії» під керівництвом  професора  Ободовського О.Г. Група дослідників з Польщі була представлена 6 науковцями з університетів Казимира Великого (м. Бидгощ) і Шльонського (м. Катовіце) та гідрометеорологічної служби Польщі – керівники доктор, заступник декана Міхал Хабель і доктор габілітований, професор Даміан Абсолон.

Були виконані  спільні вимірювання швидкостей течії та витрат води Дніпра за допомогою новітніх приладів, які використовують принцип Доплера та проведено ехолотування і вимірювання стоку завислих наносів. Виконані також дослідження алювію островів в районі Канівського природного заповідника.

Студентам гідрологам і метеорологам була прочитана цікава лекція про новітні досягнення гідрології та метеорології в Польщі.

За результатами досліджень планується написання ряду спільних публікацій для міжнародних високорейтенгових видань.