1 вересня  в День знань в актовій залі Інституту післядипломної освіти  відбувся захід урочистого посвячення вступників географічного факультету у лави студентів. Цього року новим поколінням студентів факультету стали майже 150 бакалаврів та понад 130 магістрів.

З вітальним словом до першокурсників звернувся декан географічного факультету Ярослав Богданович Олійник. Від імені Ректор університету, академіка НАН України Леоніда Васильовича Губерського виступив проректор з наукової роботи Віктор Семенович Мартинюк.

Новообраних студентів поздоровили також теплими словами поважні гості свята: директор Інституту географії НАН України Леонід Григорович Руденко, директор Інституту геологічних наук НАН України Петро Федосійович Гожик, директор Інституту економіки природокористування та сталого розвитку НАН України Михайло Артемович Хвесик, директор Департаменту з питань заповідної справи Міністерства екології та природних ресурсів України Ігор Борисович Іваненко, директор Українського науково-дослідного гідрометеорологічного інституту Володимир Іванович Осадчий. За понад 84 річну історію факультету підготовлено понад 20 тисяч фахівців. Випускники обіймають поважні посади в органах державної влади, місцевого самоврядування, освітніх і наукових установах. Виступаючі побажали студентам на обраному шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети і висловили надію, що отримані на факультеті знання, здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів на професійній ниві. Пролунав перший дзвоник і першокурсники отримали студентські квитки.

Пісенні вітання студентам дарували заслужені артисти України Олексій Похвала, Ганна Петраш, Тетяна Піскарьова, а також студенти географічного факультету Миколаєнко Олена, Кірєєва Аліна, Ганенко Юлія, Емілія Желєзнова.