Цьогоріч кафедра, відзначаючи Всесвітній день туризму, відмовилась від усталеної «радянської» традиції гучного святкування із запрошенням гостей (фахівців із туризму  регулярно запрошують для спілкування зі студентами і нам для цього не потрібні свята. Навпаки – потрібні звичайні будні, коли фахівці можуть поділитися «секретами» професії).

Завідувачка кафедри країнознавства та туризму професор  О.Любіцева розповіла студентам 1 курсу про становлення туристської освіти в Україні. По тому викладачі кафедри позмагалися зі студентами 2 курсу в «Що? Де? Коли?». Рахунок - нічийний (12 : 12).

У цей же час студенти 1 курсу під орудою досвідченіших колег (третьокурсників) проходили «Квест -2017» вулицями центральної частини Києва і до 13.00 зібралися на Софійській площі. Тут вони продовжили започатковану весною програму «Free tour» - коротких безкоштовних оглядових екскурсій центральною (історичною) частиною Києва. Студентів із професійним святом привітали  партнери по цій програмі - ГС «НОРТ» та TIЦ «TourInfo».

Після коротких привітань студенти, які вже пройшли екскурсійну практику минулого навчального року (теперішні третьокурсники), провели для студентів 1 курсу оглядову екскурсію по стародавньому Києву.

Всіх, хто любить подорожувати, вітаємо з Днем туризму!
Нових подорожей! Нових вражень! Здійснення мрій!