Аспіранти та магістри кафедри географії України, учасники програми подвійного дипломування з італійським університетом міста Камеріно – Master Wine export management,  під керівництвом доцента кафедри Мотузенко Олени Олександрівни взяли участь у роботі ІІІ-го Національного виноробного форуму, який проходив 14-15 листопада 2017 року у Торгово-промисловій палаті України  за підтримки Міністерства економічного розвитку та торгівлі та Міністерства аграрної політики та продовольства України, Української корпорації по  виноградарству і  виноробній промисловості «Укрвинпром», медіа-групи «Українська правда».

На форумі розглядалися питання сучасного стану та перспективи розвитку виноградарсько-виноробної галузі України та  виклики, які постають на шляху до інтеграції у світовий ринок вина.

Аспіранти та магістри кафедри географії України отримали унікальну нагоду спілкування з такими провідними  світовими експертами як: пан Жан-Марі Оран, Генеральний директор Міжнародної Організації Винограду та Вина  (OIV) з Франції; пан Людвіґ Венґенмаєр, міжнародний консультант з питань  виробництва та маркетингу вина  з Німеччини; пан Саверіо Савіо з Італії, керівник проекту «Програма розвитку системи географічних зазначень в Україні» ЄС. Представники кафедри географії України отримали запрошення  провести робочу зустріч у штаб-квартирі Програми розвитку системи географічних зазначень в Україні з метою розробки спільних наукових досліджень та практичних заходів у межах програми до 2020 року.

Плідною також була участь у дискусіях з національними виноградарями та виноробами.

Планова участь у найбільш значущих  професійних заходах  у сфері виноградарства та виноробства в Україні та в Італії є складовою частиною  навчальної магістерської програми подвійного дипломування, що дозволяє забезпечити високий рівень професійної підготовки фахівців, конкурентноспроможних  на світовому ринку.  У квітні 2018 року заплановано участь аспірантів та магістрів кафедри географії України у всесвітньо відомому форумі VINITALY у Вероні.

Учасники форуму:  В.М. Кучеренко,  генеральний директор Української корпорації по виноградарству і виноробній промисловості  «Укрвинпром»;
 О.О. Мотузенко, координатор магістерської програми подвійного дипломування «Wine export management»,
П.А. Попов та Д.В. Петліна учасники програми подвійного дипломування

Жан-Марі Оран, Генеральний директор Міжнародної Організації Винограду та Вина  (OIV)

Учасники форуму