Інформаційний лист

Повідомляємо Вам, що з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді і створення умов для її творчого зростання та згідно із наказом Міністерства освіти і науки України №1495 від 09.12.2016 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» на базі географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка 11-13 квітня 2018 р. буде проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Географія» серед студентів класичних та педагогічних університетів.

До участі в олімпіаді від кожного вищого навчального закладу запрошуються переможці І етапу олімпіади зі спеціальності «Географія» (згідно з додатком №1 до Наказу МОН молодьспорту України №1410 від 13.12.2012 р. «Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади»). Загальна кількість учасників від вищого навчального закладу – 2-3 особи.

Умовами олімпіади передбачено проведення двох турів для класичних і педагогічних університетів:

• І тур –теоретичний – оцінка рівня теоретичних знань з географії (тестування за фундаментальними та фаховими навчальними дисциплінами галузевого стандарту вищої освіти України; виконання завдань проблемного і творчого характеру (письмова робота)).
  • ІІ тур –практичний – оцінка рівня практичних знань та навичок з географії (розв’язання задач з фізичної, економічної та соціальної географії, метеорології, гідрології та картографії; виконання практичних завдань з геології та біогеографії).

Просимо до 15 березня 2018 р. надіслати на адресу оргкомітету олімпіади за адресою: географічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, вул. Володимирська, 60, місто Київ заявку на участь в олімпіаді, в якій необхідно повідомити про потребу в бронюванні місць у готелі та анкети учасників олімпіади (згідно з Додатком №1 до Положення про Всеукраїнську олімпіаду).

Також просимо завчасно повідомити оргкомітет олімпіади про дату та час прибуття учасників олімпіади за телефоном (044) 521-32-78 або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заїзд і реєстрація учасників олімпіади відбудеться 11 квітня 2018 р.: з 900до 1100 у вестибюлі І поверху корпусу географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: проспект Академіка Глушкова, 2.

Усім учасникам олімпіади при собі мати студентський квиток, паспорт, посвідчення про відрядження, квиток на зворотний проїзд. Оплата проживання, харчування та проїзду – за рахунок учасників олімпіади, квитки на зворотний проїзд просимо придбати завчасно.

Урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з географії – 11 квітня 2018 року о 1100 на географічному факультеті (308 аудиторія).

Проїзд: від Центрального залізничного вокзалу їхати метром від станції «Вокзальна» до станції метро «Виставковий центр» або маршрутним автобусом №507 до зупинки «Виставковий центр»; від Центрального автовокзалу їхати метром від станції «Деміївська» до станції метро «Виставковий центр».

Від’їзд учасників 13 квітня 2018 року після 1300.

Контактні телефони: (044) 521-32-78 – заступник декана географічного факультету Пасько Володимир Феодосійович

Більш детальну інформацію про олімпіаду можна отримати по телефону (044) 521-32-70 або на сайті географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка www.geo.univ.kiev.ua у розділі «Новини».

Надіслані після 15 березня 2018 року заявки на участь у олімпіаді розглядатись оргкомітетом не будуть.

Оргкомітет олімпіади