Кафедра країнознавства та туризму в рамках програми «Політична географія: міжнародний діалог» продовжує залучати  задля поглиблення професійної орієнтації студентів і актуалізації навчального процесу провідних фахівців міжнародних організацій.

03 квітня 2018 року на географічному факультеті була проведена відкрита лекція на тему: «Роль міжнародних фінансових організацій у стимулюванні економічного розвитку. Приклад ЄБРР». Зі своєю доповіддю виступила випускниця кафедри Ольга Мрінська (Великобританія), асоційований директор незалежного департаменту оцінювання Європейського банку реконструкції та розвитку, представник Асоціації регіональних досліджень в Україні.

Після проведення лекції відбулося активне обговорення питань пов'язаних із особливостями діяльності, структурою і принципами роботи Європейського банку реконструкції та розвитку. Були розглянуті приклади проектів ЄБРР, а також принципи роботи Асоціації регіональних досліджень.

Лекція була змістовною та цікавою для студентів кафедри країнознавства та туризму (бакалаври 4 курс та магістри 1 року навчання) та кафедри економічної та соціальної географії (бакалаври 4 курс).