Запрошуємо Вас взяти участь в другому турі олімпіади, який відбудеться на базі географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка 21 квітня о 1000 за адресою: м. Київ, проспект акад. Глушкова, 2 а, корпус географічного факультету, ауд. 102 (їхати до станції метро «Виставковий центр»).

 

 Список переможців першого туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з географії

 

  1. Огійчук Надія Миколаївна
  2. Бучковський Артем Ігорович
  3. Пономаренко Дмитро Сергійович
  4. Остроух Марія Віталіївна
  5. Остроух Дар’я Віталіївна
  6. БойцоваАміна Володимирівна
  7. Гордюкова Зоряна Валеріївна
  8. Стеценко Марія Володимирівна
  9. Андрійченко Катерина Юріївна
  10. Коваль Лілія Сергіївна
  11. Зорін Роман Володимирович
  12. Кривенда Анна Олександрівна
  13. Кравченко Денис Юрійович
  14. Житкова Каріна Дмитрівна
  15. Сірий Данило Артемович
  16. Крамаренко Анастасія Володимирівна
  17. Соколова Марія Сергіївна
  18. Мельник Софія Степанівна
  19. Побережна Анастасія Дмитрівна
  20. Гербеда Марія Олександрівна
  21. Головко Анна Володимирівна
  22. Арапова Катерина Олександрівна
  23. Присяжнюк Тетяна Володимирівна
  24. Корчевна Олександра Володимирівна
  25. Шатайло Карина Ігорівна
  26. Логаржевська Дарина Андріївна
  27. Демба Максим Даніїлович
  28. Наумов Ярослав Олегович
  29. Константінов Вадим Юрійович
  30. Головатюк Роман Володимирович
  31. Коробчинський Микола
  32. Цапун Тетяна Ігорівна
  33. Вишнівська Руслана Олександрівна
  34. Леоненко Анастасія  Сергіївна
  35. Карпенко Олександра Олександрівна
  36. Вириченко Юлія Миколаївна
  37. Ярошенко Олександр Петрович
  38. Ганіченко Катерина Василівна
  39. Ганжа Денис Володимирович
  40. Хачатуров Артемій Сергійович
  41. Менжега Дмитро Володимирович
  42. Данилко Дар’я Василівна
  43. Ричок Христина Іванівна
  44. Кoнoвалeнкo Владиcлав Oлeгoвич
  45. Філімончук Наталія Сергіївна
  46. Корнієнко Михайло Юрійович
  47. Слюсаревський Данило
  48. Байрук Софія
  49. Рунов Глiб Олексiйович
  50. Саакянц Олекандр
  51. Рябоконь Дарина Олександрівна
  52. Давиденко Катерина Дмитрівна
  53. Савченко Тарас Олександрович
  54. Заїка Богдан Андрійович
  55. Казакевич Олексій Васильович
  56. Бунеску Мар’яна Василіївна
  57. Могильна Ніка Миколаївна
  58. Барсуков Олександр Юрійович
  59. Тоцький Ігор Миколайович
  60. Шолохова Мар’яна Сергіївна
  61. Бурдіяк Валерія Григорівна
  62. Пeтрушeнкo Eдуард Сeргійoвич
  63. Меклеш Богдан Григорович
  64. Шляхова Марія Андріївна
  65. Козубенко Філіп Ігорович
  66. Орлівський Олег Михайлович
  67. Івашина Оксана Олександрівна
  68. Фейло Анна Сергіївна
  69. Михайлюк Аліна Ігорівна
  70. Компаніченко Святополк-Віталій
  71. Безкровна Ілона
  72. Плахотнюк Богдан Миколайович

 

З повагою оргкомітет олімпіади!