28 квітня 2018 року на Софіївській площі  відбулося офіційне відкриття проекту безкоштовних екскурсій Києвом «Весняні тури».
З нагоди Дня Києва та футбольного свята – Фіналу Ліги Чемпіонів у Києві, з 28 квітня по 27 травня 2018 року включно, у вихідні дні, кращі студенти кафедри країнознавства та туризму географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводитимуть безкоштовні екскурсії історичними місцями Києва.
Даний проект реалізується за підтримки Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації,   мета  якого є реалізація суспільно важливих проектів розвитку туризму в столиці України, відродження традицій та історичної пам’яті українського народу.
Запрошуємо на безкоштовні екскурсії Києвом!