1 вересня 2018 року в актовій залі Інституту післядипломної освіти відбулася урочиста подія – посвята в студенти географічного факультету. У День знань студентські квитки отримали понад 164 юнаків та дівчат, які обрали майбутню професію географа.

Побажати першокурсникам успіху, витримки та здоров'я на непростому шляху до оволодіння новими знаннями прийшли почесні гості, завідувачі кафедр, викладачі факультету, рідні та друзі.

З напутніми словами до першокурсників звернувся декан факультету Ярослав Богданович Олійник. Також зі словами-побажаннями успіхів у навчанні та наукових дослідженнях виступили директор Інституту геологічних наук НАН України, академік НАН України Петро Федосійович Гожик, заступник директора Інституту географії НАН України Сергій Антонович Лісовський.

Щасливі, натхненні, молоді та завзяті студенти-першокурсники із задоволенням дивилися святкову програму. Чудові музикальні композиції прозвучали у виконанні Заслуженого артиста України Олега Павлишина, випускника факультету Віктора Телешмана та студентів факультету.

Потім схвильованих та зосереджених першокурсників запросили на святкову сцену, де вони із рук декана та завідувачів кафедр отримали один із головних атрибутів студента – студентський квиток. Так велика і єдина географічна родина поповнилась новими студентами.

Отож вітаємо першокурсників географічного факультету зі знаменною подією в їхньому житті та бажаємо міцного здоров’я, наснаги та творчих перемог!