До уваги студентів та аспірантів! Термін подачі матеріалів для участі в XIV Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Молоді науковці – географічній науці» ПРОДОВЖЕНО до 1 листопада

Конференція відбудеться 15-16 листопада 2018 року у м. Київ на базі географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.

Умови участі: до 1 листопада 2018 року надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." target="_blank" rel="noreferrer noopener">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. тези доповідей (не більше 3 сторінок), рецензію наукового керівника та заповнити анкету. До рецензії прирівнюється підпис наукового керівника на титульній сторінці тез.

Оформлення: в темі листа з вкладеними файлами необхідно прописати «ПІБ Тези на конференцію».
Вкладені файли повинні називатись:
Іванов Іван Іванович – РОЛЬ ЛОГІСТИКИ У СВІТІ
Іванов Іван Іванович – РЕЦЕНЗІЯ

Секції:
Фізична географія
Геоекологія
Гідрометеорологія
Картографія та ГІС
Суспільна географія
Туризмознавство та рекреаційна географія
Середня освіта

Організаційний внесок: 250 грн. Сплачується одразу після прийняття тез до друку. Реквізити будуть надіслані разом із схвальним повідомленням про рішення оргкомітету.

Проживання на час конференції сплачується окремо. Орієнтовна вартість проживання – 305 грн. за добу.

Форма обов’язкова для заповнення! :) https://docs.google.com/forms/d/1Czliq7JgwGgai8IShQi4v_7y7D3PSGivwpfL8154G8U/edit

Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її." target="_blank" rel="noreferrer noopener">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380662842305 – Аліна.