Між іноземним підприємством «Амадеус Україна», яке забезпечує IT-платформу для туристичної діяльності по всьому світу, і кафедрою країнознавства та туризму  географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка  було підписано договір про співпрацю. За ним компанія надасть кафедрі відповідне учбове програмне забезпечення, що значно підвищить якість підготовки фахівців у сфері інформаційних систем і технологій в туризмі. Таким чином, студенти та викладачі кафедри отримають широкий доступ до фахового ІТ-продукту.

24 жовтня 2018 р. співробітники «Амадеус Україна» провели презентацію щодо діяльності представництва іноземного підприємства в Україні та познайомили зі своїми навчальними програмами, які вони пропонують для студентів фаху 242 «Туризм» і викладачів кафедри країнознавства та туризму.