01 листопада 2018 року на кафедрі країнознавства та туризму була проведена лекція на тему: «Туризм сучасності: тренди, тенденції, географія» комерційного директора туроператорської компанії DeliciousTravel, кандидата географічних наук,  випускника  кафедри  Доана Павла Вановича для студентів II та III курсів, що навчаються за освітньою програмою «Туризм».  Під час лекції були розглянуті питання пов'язані з розвитком нових туристичних трендів на ринку послуг,  сучасні тенденції розвитку туризму, також він відповів на питання, що виникли у студентів під час зустрічі.

Цей захід був продовженням започаткованого кафедрою в рамках постійно діючого семінару "Про актуальне: від практиків туризму - майбутнім фахівцям туристської сфери" для студентів кафедри.

Підкріплення теоретичних знань практичними навичками - обов'язкова умова успішного навчання спеціальності.