Яка станція метро є найглибшою в світі? Який навчальний заклад вважають найдавнішим у Східній Європі? Якому українському письменнику встановили близько 1200 пам’ятників в різних країнах? У якій області України вчені знайшли найстарішу мапу в світі? Який найбільший острів на території України? Де знаходяться Олешківські піски? На ці та багато інших питань знають відповідь студенти першого курсу географічного факультету, які 20 листопада 2018 р. взяли участь у вікторині Ms/Mr Know-all-about-Ukraine, яку організували викладачі кафедри іноземних мов природничих факультетів. Вона проводилась англійською мовою. Представники трьох команд виявилися справжніми знавцями географії, історії та культури рідного краю, а ще – підтвердили належний рівень англійської мови.