21 листопада 2018 року в актовій залі Інституту післядипломної освіти відбувся урочистий захід для першокурсників географічного факультету – Свято залікової книжки. Це свято було започатковане 6 років потому і вже стало традиційним. Особливо чекали на нього студенти-першокурсники, які вперше в своєму житті отримували один із основних документів студента – залікову книжку.

З привітаннями до всіх присутніх звернувся декан факультету Ярослав Богданович Олійник. Він зазначив, що залікова книжка є неодмінним атрибутом студентства та побажав першокурсникам успіхів у навчанні.

Привітати студентів з цією важливою подією прийшли також завідувачі кафедр, куратори груп, студенти-наставники.

Студенти-першокурсники із особливою відповідальністю готувались до цього свята. Групи представили цікаві мультимедійні презентації про свої перші місяці студентського життя. Творчі номери, які підготували студенти-першокурсники засвідчили, що географи є надзвичайно талановитими.

Після представлення груп першокурсники урочисто отримали залікові книжки, як ознаку того, що вони дійсно стали повноправними студентами-географами.