3 квітня 2019 року о 16:30 год. відбудеться зустріч з представниками проекту Інноваційних бізнес Інкубаторів «Еō Business Incubator», в рамках реалізації програми USAID Competitive Economy Program: лідером проекту Чарльзом Вайтхедом та координатором еō-Інкубаторів Едуардом Сімсоном.

Мета інкубаторів – розвиток та підвищення конкурентноспроможності українських стартапів та малого hi-tech бізнесу на етапі їхнього становлення, менторська програма, буткемпи, підтримка провідними експертами з США та України виводу стартапів на міжнародні венчурні майданчики.

Зустріч відбудеться в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (Київ, вул. Володимирська, 60), аудиторія 329. Робочі мови зустрічі: українська, англійська.

Запрошуються до участі студенти, аспіранти, молоді вчені, наукові та науково-педагогічні працівники університету.