10  квітня 2019 року в Київському національному університеті  імені Тараса Шевченка на базі географічного факультету відкрився II етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів закладів вищої освіти України з географії. У ІІ етапі Олімпіади беруть участь 72 студенти із 27-х ЗВО з  усіх  областей України. Із привітаннями учасників й гостей Олімпіади виступили: декан географічного факультету академік НАПН України Ярослав Олійник, проректор з наукової роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка професор Віктор Мартинюк. Програма проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади розрахована на два дні. Перший тур Олімпіади передбачає теоретичні і тестові завдання з різних географічних дисциплін, другий -  містить питання практичного характеру. До складу журі Всеукраїнської студентської олімпіади входять представники 10-и закладів вищої освіти різних регіонів України, в  тому числі Києва, Тернополя, Харкова, Львова,  Чернівців, Одеси, Вінниці, Луцька, Кропивницького, Херсона, Полтави, Кривого Рогу,Мелітополя, Ужгорода. Під час проведення Олімпіади студентам запропоновано цікаві екскурсії, інтелектуальна гра «Брейн-ринг».