У розпал весняного пробудження, а саме 11 квітня 2019 року стіни географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка гостинно зустрічали талановитих науковців в рамках проведення XVII Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених.  Приємно було бачити учасниками заходу не лише українських учнів, студентів та аспірантів, а й закордонних колег, що є чи не найочевиднішим свідченням позитивного руху наукової євроінтеграції.

Презентували, дискутували, чаювали та обмінювались досвідом: очевидно, час пролетів непомітно, та все ж продуктивно для всіх учасників. Коло питань, висвітлених у доповідях стосувалося багатьох актуальних проблем фізичної та суспільної географії, геоекології та раціонального природокористування, геоморфології та геології, аспектів розвитку туристської діяльності, шкільної географічної освіти тощо. Основним показником актуальності тем, що були розглянуті, став живий діалог між учасниками конференції після кожної з доповідей.

Загалом, у конференції взяли участь 58 учасників з різних куточків України, а також Польщі, зокрема, Ягеллонського університету у Кракові. Серед навчальних закладів, окрім Київського національного університету імені Тараса Шевченка, долучились Одеський державний екологічний університет, Національний технічний університет України «КПІ», КЗВО Київської Обласної ради «Академія мистецтв». Також у заході взяли участь представники Інституту географії НАН України та МАН (відділення наук про Землю). Надзвичайно цікавою і результативною виявилась зустріч на одному майданчику різних наукових поглядів та підходів і спільне обговорення актуальних проблем в географічній науці.

Тож далі – буде!

Переможці: Богушенко Анна Олегівна (гідрометеорологія), Мамедова Земфіра Вугарівна (суспільна географія), Можгін Віктор (суспільна географія).