Міжнародна науково-практична конференція   «Україна - Вірменія: історія, культура, туризм
 (до 95-ліття від народження Сергія Параджанова)»

15 квітня 2019 року на географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Україна - Вірменія: історія, культура, туризм (до 95-ліття від народження Сергія Параджанова)», організована кафедрою країнознавства та туризму, Спілкою вірменів України, посольством Вірменії в Україні та Інститутом досліджень діаспори.

Її учасників вітали Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Вірменія в Україні Тігран Сейранян, проректор університету з міжнародних зв`язків проф. П.О. Бех, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Вірменія (у 1996-2001 та 2005-2010 роках) О.І. Божко, декан географічного факультету проф. Я.Б.Олійник.

У виголошених доповідях науковці висвітлили чимало важливих, цікавих та маловідомих аспектів україно-вірменських взаємин, у тому числі, щодо особистого спілкування з корифеєм українського і світового кінематографу. Було наголошено на величезному потенціалі для розвитку історико-культурного, пізнавального та етноекзогенного туризму.

Значну частину накладу збірників матеріалів конференції заплановано подарувати профільним столичним ЗВО, центральним бібліотекам, громадам національних меншин та органам влади.