15 квітня 2019 р. між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Варненським Університетом Менеджменту (ВУМ, Болгарія) підписано Угоду про співпрацю в сфері освіти і науки.

Маючи угоди про стажування студентів спеціальності «Туризм» з туроператорськими компаніями Болгарії, кафедра країнознавства та туризму географічного факультету розширює контакти з провідними ЗВО Болгарії, що готують кадри для туризму, задля співпраці і зміцнення системи стажування в Болгарії.

Варненський Університет Менеджменту є потужною сучасною  освітньою і науковою установою в Болгарії, де якість освіти і міжнародна орієнтація є пріоритетом. ВУМ – одна з найпрестижніших бізнес-шкіл в Центральній і Східній Європі, що пропонує програми МВА (Master of Business Administration) та International Hospitality and Tourism Management від Cardiff Metropolitan University, Велика Британія. Уже понад 20 років університет готує висококваліфікованих фахівців у сфері бізнес-адміністрування, туризму, готельної справи, кулінарного мистецтва та комп'ютерних технологій. Все навчання ведеться англійською мовою. Зараз там навчаються студенти з понад 40 країн.

Угода передбачає обмін студентами та викладачами спеціальності «Туризм», відкриття спільних/подвійних освітніх програм рівня «Магістр», проведення спільних наукових досліджень з проблематики сталого розвитку туризму.