Студенти кафедри країнознавства та туризму географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводитимуть безкоштовні екскурсії та квести історичними місцями Києва

Третій рік поспіль у Києві стартує проект  «Весняні тури»: з 4 травня до 1 червня 2019 р., у вихідні дні, кращі студенти кафедри країнознавства та туризму географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводитимуть безкоштовні екскурсії та квести історичними місцями Києва українською мовою.

Обирайте екскурсію та приєднуйтесь - обов`язкова реєстрація безпосередньо у «TourInfo» або в електронному вигляді.
Для відвідування екскурсії необхідно зареєструватися, тобто зарезервувати місце в групі на конкретну екскурсію.

Проект проходить в рамках діяльності Історико-Краєзнавчий Клуб "Витоки", за підтримки TourInfo Kyiv, ГС «НОРТ», Кафедри країнознавства та туризму КНУ імені Тараса Шевченка, ВсеукраїнськоЇ асоціації гідів, та реалізується за підтримки Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації.

репортаж про проект "Весняні тури" від телеканалу "ПравдаТут"https://www.youtube.com/watch?v=QMWxb2jRnzU&app=desktop&fbclid=IwAR1F2nl6r9Q18TpJ5Bj9hy51i3wIVIzttcff6R_ELewvASyc9Jo2zFZKxsY -