До уваги викладачів, наукових співробітників, аспірантів та студентів географічного факультету!

27 травня 2019 р. о 10 годині в аудиторії №312 відбудеться панельна дискусія в рамках проекту "Better ways for better future", програми Професійних стажувань (Professional Fellowship Programe) Державного департаменту США. Мета проекту-зібрати основних зацікавлених осіб для обміну досвідом, встановлення нових контактів,  а також обговорення можливостей створення бізнес моделей сталого розвитку підприємництва  на базі акселераторів та інкубаторів.

Під час заходу експерти з США та України обговорять:

•  державну та регіональну політику США в галузі охорони навколишнього природного середовища;
  •  як США бореться з порушниками екологічних стандартів;
  •  як мотивувати бізнес та населення бути більш екологічними;
  •  освітні програми США зі сталого розвитку;
  •  сталий розвиток та енергетику;
  •  приклади організації та ведення сталого бізнесу в США;
  •  українську політику та перспективи в галузі охорони навколишнього природного середовища.

Учасники дискусії:
Науково-педагогічний колектив, наукові співробітники, аспіранти, студенти географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Крістофер Ліпман, Директор з фінансового контролю, відділ екологічного контролю округу Кук, Чикаго, США.  Основна сфера діяльності: екологічний контроль, регіональна екологічна політика, відходи та утилізація, сталий розвиток.
Елізабет Джадсон, Директор з управління енергетичними програмами, Elevate Energy, Орегон, США.  Основна сфера діяльності: стале використання відновлюваних джерел енергії, енергетична політика та програми, енергоефективність та енергозбереження.
Андрій Наконечний, випускник програми Професійних стажувань Держдепу США, кандидат юридичних наук, Секретаріат Кабінету Міністрів України.  Основна сфера діяльності: державна політика у сфері екології, землекористування, енергоефективність.
Олеся Шаповалова, випускниця програми Професійних стажувань Держдепу США, Міністерство екології та природних ресурсів України.  Основна сфера діяльності: охорона навколішнього природного середовищі, захист озонового шару, зміна клімату, стала енергетика
Аліна Гудко, випускниця програми Професійних стажувань Держдепу США, Міжнародний комітет Червоного Хреста.  Основна сфера: регіональний сталий економічний розвиток, екологічні проекти