18 травня 2019 р. в рамках тижня Науки на географічному факультет студентами кафедри географії України за підтримки ЮНІСЕФ був проведений QR-квест, який направлений на популяризацію Цілей сталого розвитку 2016 - 2030 "Мисли глобально - дій локально".

Зі вступним словом виступив декан географічного факультету – Олійник Ярослав Богданович, який відзначив актуальність проведення заходу, його науково-освітню місію та розважальний характер. З вітальним словом також виступив заступник декана – Запотоцький Сергій Петрович, який розповів присутнім про сучасного географа, перспективи та можливості географічної освіти.

Унікальність квесту полягає в застосуванні інновацій у освітній сфері (qr-коди, смартфони), а також можливість учнів та студентів самостійно створювати продукт для квесту (у форматі інформаційних відео про одну з цілей сталого розвитку). Таким чином, продукт колективної творчості молоді є одним з елементів квесту.

В ході проекту учасники змогли:

1. Ознайомитися з Цілями сталого розвитку;
  2. Покращити навички інформаційного пошуку;
  3. Реалізувати Цілі сталого розвитку No3, No4, No17;
  4. Проявити творчий підхід до роботи;
  5. Практично ознайомитися із застосуванням QR-кодів в освітній сфері

Участь в квесті взяли  учні  різних шкіл Києва, студенти, випускники та друзі географічного факультету. Особливістю квесту також було формування команди, у складі якої були учасники різних вікових груп, що в свою чергу дало можливість побачити вирішення проблеми під різним кутом.