2 тисячі гостей та жителів Києва відвідали «Весняні тури 2019»!

У травні третій рік поспіль пройшов проект безкоштовних екскурсій столицею «Весняні тури». Екскурсії проводили студенти кафедри країнознавства та туризму географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та представники Всеукраїнської Асоціації Гідів.

Студентами було розроблено три екскурсійних маршрути («Храми і церкви Подолу», «Київ - мати міст Руських», «Урядовими кварталами») та два квести («Бермудський трикутник Подолу», «Містичні таємниці Старокиївської гори»).

Більше 2 тисяч відвідали заходи проекту. Всього відбулося 79 екскурсій та 9 квестів.

Проект проходив в рамках діяльності Історико-Краєзнавчого Клубу «Витоки», за підтримки TourInfoKyiv, ГС «Національна організація роздрібної торгівлі» (НОРТ), кафедри країнознавства та туризму Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Всеукраїнської асоціації гідів та Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації.