В рамках проекту ECOIMPACT Erasmus+ силами кафедри метеорології та кліматології і економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка опубліковано ПЕРШИЙ в Україні підручник «Економічна метеорологія». Він складається з 5 розділів, містить глосарій термінів, додатки, схеми та кольорові рисунки. Значна увага в підручнику приділена надзвичайно актуальним на сьогоднішній день та відносно новим напрямкам економічної метеорології – маркетингу та рекламі метеорологічних послуг, а також – економіці кліматичних змін.

13 червня 2019 р. О.Г.Шевченко, С.І.Сніжко та А.О.Вітренко презентували підручник «Економічна метеорологія» в Університеті Гельсінкі (Фінляндія) перед представниками семи українських та зарубіжних університетів консорціуму під час засідання координаційної групи проекту ERASMUS+ ECOIMPACT.

Підручник отримав схвальні відгуки колег з профільних гідрометеорологічних ВУЗів, був визнаний актуальним, інноваційним та дуже потрібним для підготовки висококваліфікованих фахівців-метеорологів в нинішніх умовах.

Книга буде корисною не лише студентам гідрометеорологічних спеціальностей, аспірантам та викладачам, але й фахівцям-метеорологам і менеджерам, які працюють в різних галузях економіки, що залежать від впливу погоди і клімату.