11 липня 2019 р. відбулася зустріч викладачів, аспірантів та студентів кафедри гідрології та гідроекології географічного факультету зі студентами - магістрами Делфтського технічного університету (Technische Universiteit Delft), Нідерланди, що навчаються за спеціальністю “Управління водними ресурсами та екологічна інженерія” (”Watermanagement end Environmental Engineering”). Група нідерландських студентів у складі 8 осіб перебуває в Україні з метою ознайомлення з досвідом українських колег в сфері управління водними ресурсами, їх кількістю та якістю в умовах кліматичних змін.

Голандських студентів тепло привітав декан факультету – проф. Ярослав Олійник, який побажав їм отримати лише позитивні враження під час перебування в Україні. В.о. завідувача кафедри гідрології та гідроекології проф. Василь Гребінь та проф. Валентин Хільчевський познайомили гостей з історією розвитку кафедри, основними навчальними та науковими здобутками її викладачів, історією розвитку гідрохімічних досліджень на кафедрі. Цікавим для нідерландських колег був виступ наукового керівника науково-дослідного сектору кафедри – проф. Олександра Ободовського, присвячений дослідженню гідроенергетичного потенціалу річок України в умовах можливих кліматичних змін. Методичні аспекти дослідження таких змін в Україні виклав у своїй промові завідувач кафедри метеорології та кліматології, проф. Сергій Сніжко.

Від імені гостей виступив керівник групи - Bor van der Scheer, який розповів про свій університет та кафедру, умови навчання та працевлаштування студентів. Гості поділилися своїми позитивними враженнями від проведеної зустрічі та наукових здобутків українських колег.